Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Flexibilní půjčka, flexibilní online půjčka

Zjistili jste ve své skříni, že nemáte v čem chodit, proto musíte obměnit celý Váš šatník? Jenže, ale také nemáte dostatek finančních prostředků, které by pokryly náklady na koupi tohoto oblečení? Zoufáte a nevíte, kde peníze sehnat? Nakonec dojdete k názoru, že by bylo vhodné si půjčit peníze u nějaké společnosti?

Rychlá půjčka na cokoli

Jelikož jste neznalý trhu, tak na trhu se vyskytuje mnoho společností, které poskytují služby s financováním různým věcí, ať už to je koupě nového oblečení, auta, koupě nových prostor apod. Společnosti se také mohou orientovat pouze na určité finanční problémy lidí. Jak si tedy vybrat tu správnou společnost, která by Vám zajistila peníze na koupi oblečení?

Zajisté pro Vás máme řešení, dovolte nám se představit - jsme společností, která disponuje nabytými zkušenostmi díky dlouhodobému působení na trhu, kdy se nám daří sjednávat lepší produkty pro své klienty. Co tedy pro Vás nabízíme? Nabízíme podnikatelské i spotřebitelské půjčky v námi omezeném rozsahu. Jelikož si potřebujete půjčit na oblečení, tak se jedná o spotřebitelskou půjčku, kdy tato půjčka může dosahovat až výše 300.000 Kč.

Vyplacení online půjčky

Ke sjednání půjčky dochází až po splnění následujících podmínek. Jako náš klient nám musíte prokázat Váš příjem, jedná o tzv. prokazatelný příjem. Co to pro Vás znamená? To znamená, že nám doložit Váš příjem, který může pocházet ze zaměstnání, podnikání, pobírání rodičovského příspěvku apod.

Současně s tím jako náš klient nesmíte být v exekuci a také nesmíte mít napsané trvalé bydliště na městský úřad. Trvalé bydliště na městském úřadu se zejména týká lidí, kteří žijí u svých kamarádů, a majitel nemovitosti jim nedal souhlas s přihlášením trvalého bydliště.

Jestliže se vyskytnete v dluzích a rozhodnete se situaci řešit pomocí insolvenčního řízení, tak Vám nabídneme jinou půjčku, jedná se o tzv. půjčku po insolvenci, kdy její výše dosahuje nejvýše 50.000 Kč a Váš prokazatelný příjem musí být nejméně výši 12.000 Kč.

Ani na podnikatele naše společnost nezapomíná, kdy pro ně nabízíme půjčku v rozmezí od 30.000 Kč až do 75.000 Kč, kdy je nutností nám doložit Váš občanský průkaz. Na Vaše příjmy ani daňové přiznání nehledíme.

Ke všem problémům našich klientů přihlížíme individuálně a odpovědně, snažíme se pro ně najít vždy ideální řešení a předejít zbytečným následným problémům se splácení půjčky, neboť naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Půjčky, které poskytujeme svým klientům, pochází z bankovní i nebankovní oblasti trhu.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.